Navigacija

Sveikatos ugdymo diena
Mokyklos gyvenimas Gruodžio 5, 2017
Svarbu
Naujienos
news image
Renginiai 2017-09-28 14:47:40

Sveikiname orientavimosi varžybų „Judėk, finišuok ir šūkį sugalvok“ nugalėtojus (rugsėjo 27 d.)!

Pati pačiausia klasė, buvusi greičiausia, masiškiausia ir t.t. - IIe (klasės vadovė R.Miknevičienė)!

Kitos nominacijos:
greičiausia - IId (klasės vadovas S.Žukauskas)
masiškiausios buvo dvi - Ib (klasės vadovė A.Nemickienė) ir Ie (klasės vadovė O.Simaitienė)
kūrybiškiausia - Id  (klasės vadovė V.Morkūnaitė)

Ačiū už dalyvavimą!


news image
Renginiai 2017-05-25 12:46:27

Gegužės 23 d. gimnazijos aktų salėje vyko neatlygintinos kraujo donorystės akcija. Nuoširdus AČIŪ prisidėjusiems prie kilnaus tikslo, nes vieno donoro kraujas gali išgelbėti net tris gyvybes!!!

Dažniausiai užduodami klausimai apie kraujo donorystę: https://v2.kraujodonoryste.lt/main_menu/informacija-donorams/d-u-k/

Duoti kraujo neskauda: https://v2.kraujodonoryste.lt/main_menu/neatlygintina-donoryste/duoti-kraujo-neskauda/

Sėkmės istorijos: https://v2.kraujodonoryste.lt/main_menu/neatlygintina-donoryste/sekmes-istorijos/


news image
Renginiai 2017-05-08 16:02:10

Europos dviračių iššūkis - didžiausias miesto dviratininkų komandų konkursas, kuris vyksta kasmet gegužės 1-31 dienomis.

 Tad mielas, gimnaziste/mokytojau/darbuotojau, ruošk savo dviratį jau dabar, išsianalizuok dalyvavimo taisykles, prigriebk draugą ir minam už Klaipėdą!!!


Renginiai 2017-03-13 20:54:30

Maloniai kviečiame tėvelius, mokytojus, buvusius ir esamus mokinius dalyvauti Proto mūšyje, skirtame gimnazijos 50-mečiui paminėti. Renginys vyks kovo 31 d. 18 val. aktų salėje. Komandą sudaro 5 nariai.
Komandos gali būti mišrios arba tik mokinių, mokytojų, tėvų ar buvusių mokinių.
Komandos registruojasi adresu: https://goo.gl/forms/ErVNRGX5WKAFx0of2

Gali registruotis ir pavieniai asmenys adresu: pavaduotojavida@gmail.com, nurodydami savo vardą, pavardę, telefono numerį.
Registracija stabdoma kovo 28 d. 17 val.

Administracija


news image
Renginiai 2017-03-08 10:26:38

Lietuvoje prasidėjo projekto „Mokyklos – Europos Parlamento  ambasadorės“  įgyvendinimas, kurio tikslas plačiau supažindinti mokinius  su Europos Sąjunga bei Parlamento veikla.
Istorijos mokytoja Audronė Nemickienė, grįžusi iš  įvadinio  projekto seminaro, supažindino administraciją,  savo koleges,  mokinius su projekto  gairėmis ir pakvietė įsijungti į  šį projektą. Sudaryta ambasadorių grupė jau aptarė veiklos planą ir numatė priemones planui įgyvendinti.  

 


Svarbu
Sveikatos dienai
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Vos prieš kelias savaites Pasaulinėje geografų olimpiadoje sidabro medalį laimėjęs klaipėdietis, "Ąžuolyno" gimnazijos auklėtinis Gilbertas Umbražūnas ruošiasi į Kembridžo universitetą, kur nuo šio rudens studijuos gamtos mokslus.

Publikuota Klaipėda 2017-08-25

Net 111 Klaipėdos abiturientų gavo šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų. Trečiadienį kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“ vyko iškilminga jų pagerbimo ceremonija.

Publikuota Vakarų ekspresas 2016-07-22
Naujausi blogo įrašai
blog image

Lapkričio 20-24 dienomis  mūsų gimnazijoje vyko matematikos savaitė. Šios kelios dienos praskaidrino pilkos  rutinos nuspalvintą kasdienybę ir atnešė begales įspūdžių bei žinių. Jau nuo pirmadienio ryto sėkmingą  ir išmintingą savaitę užtikrino  moksleivius ir mokytojus  pasitikusios ant kabinetų durų iškabintos sentencijos. Joms nenusileido ir dienos klausimas, kuris buvo skelbiamas po pirmos pamokos. Vėliau mokiniai jį galėjo rasti stende ir teisingai atsakę netgi gauti įdomių prizų. Bėgant savaitei, antradienį nuotoliniu būdu vyko tarptautinė mergaičių olimpiada, kurią organizavo Kauno „Saulės“ gimnazija. „Ąžuolyno“ mergaitės  laimėjo garbingąją 3-ąją vietą. Tačiau tuo antradieniniai konkursai dar nesibaigė, nes vėliau vyko „Blic“ turnyras, kuriame dalyvavo 2 atstovai iš kiekvienos klasės. Trečiadienį, per pirma pamoką, vyriausieji perdavė savo patirtį ir supažindino pirmokus su matematine programa „Geogebra“. Dvyliktokai trumpai papasakojo apie šios programos galimybes, jos taikymo būdus bei naudą sprendžiant įvairias matematines problemas. Tą pačią dieną mokytojos A.Antanavičienė ir R.Petrošienė 1-osioms klasėms organizavo netradicines matematikos pamokas. Kuo šios pamokos buvo ypatingos?

2017-12-08 Autorius: Gintarė Pociūtė, 2e
blog image

 Lapkričio 30-ą dieną „Ąžuolyno“ gimnazijoje vyko sveikatos ugdymo  diena. Šios dienos veikla buvo skirta sveikai  mitybai, sveikam  gyvenimo būdui  bei gyvensenai  ugdyti. Nepamokinė diena buvo išnaudota tinkamai ir naudingai. Šios dienos metu vyko protmūšiai  bei plakatų sveikos gyvensenos, AIDS temomis  kūrimas ir jų pristatymas. Protmūšyje varžėsi tiek pirmos, tiek antros klasės mokiniai. Iš kiekvienos 2-os  klasės atrinkti keli mokiniai sudarė komandą, kuri turėjo dalyvauti viktorinoje apie sveiką mitybą. Na, o likusieji mokiniai stebėjo renginį ir palaikė savo komandos draugus. Komandoms itin gerai sekėsi atsakinėti į klausimus, todėl rezultatai buvo gan panašūs. Nugalėtojomis tapo visos komandos, jos taip pat buvo ir apdovanotos simbolinėmis dovanomis – vaisiais. Daugiau

 

2017-12-05 Autorius: Simona Erminaitė (1b), Lukrecija Giedraitytė (2e)
blog image

 Š.m. lapkričio pabaigoje lankėmės Lietuvoje, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijoje. Vizito metu susipažinome su naujo švietimo turinio įgyvendinimo aspektais, su principais, kaip efektyviai tvarkyti e-aplinkos tvarkaraštį, dalyvavome regioninėje  konferencijoje „Inovacinis mokymas ir mokymasis“, o stebėtos lietuvių kolegų pamokos suteikė  vertingų idėjų ir naujos patirties, kuri bus pritaikyta mūsų mokykloje. Choro „Atžalynas“  ir liaudies šokių grupės „Auštra“ pasirodymas buvo toks puikus ir emocingas! Mums patiko lietuvių  kolegų svetingumas ir programa, leidusi  susipažinti su lietuvių kultūra! Projekto partnerių iš Balvos (Latvija)  valstybinės gimnazijos vardu mes išreiškiame padėką už tokią puikią galimybę aplankyti Jūsų mokyklą!

 

 

2017-12-05 Autorius: Balvos gimnazijos mokytojų delegacija
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas