Navigacija

Sveikatos ugdymo diena
Mokyklos gyvenimas Gruodžio 5, 2017
Svarbu
Naujienos
Informacija 2017-12-04 13:57:31

Klaipėdos universiteto studentų sąjunga organizuoja projektą „Atrask savanorystę“, kurio tikslas - įtraukti kuo daugiau jaunimo (14-29 m.) į skirtingas savanorystės veiklas ir taip skatinti pilietiškumą.
Šių metų gruodžio 4 d. 17 val.  Klaipėdos universiteto Aula Magnoje (PC „Studlendas“) vyks organizacijų mugė, kurioje įvairių organizacijų atstovai papasakos apie galimybes ir savanorystės pobūdį, o gruodžio 11-15 dienomis vyks savanoriavimas pasirinktose organizacijose. Projektą vainikuos uždarymo renginys, vyksiantis gruodžio 15 dieną. Jo metu savanoriai pasidalins savo patirtimi, išgirs žymių žmonių pasakojimus apie savanorystę, o norintys galės pasirašyti tęstines savanorystės sutartis su organizacijomis. Aktyviausi projekto dalyviai bus apdovanojami.
Registracijos forma rasite čia:
https://goo.gl/forms/pEBmQ08MZ5KHQmte2

Tikslesnę informaciją gausite el. paštu užsiregistravę. 
Projektas iš dalies finansuojamas iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšų.
Informacinis remėjas: Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“.

 Daugiau informacijos rasite ČIA.


Informacija 2017-10-10 17:23:04

Kviečiame susipažinti su naujovėmis "Greitojo skaitymo metodikos ir atmintis". Sužinosite kaip knygą perskaityti greičiau nei išgeriamas puodelis arbatos! Ar informacija išliks galvoje?
Prašom atvykti į biblioteką, „Kauno atžalyno“ filialą - Kauno g.49, Klaipėdoje. (2017 m. spalis 26 d. 17:30–18:30)
Renginys nemokamas, skirtas 1-12 klasių mokinimas ir suaugusiems.
Renginį veda Vida Daukšienė-greitojo skaitymo metodikų mokytoja,
apribojimų teorijos (TOC) koučerė.
Apribojimų teorija – ypatinga metodika, skirta surasti, suprasti ir padidinti silpniausių grandžių apribojimą.
Registruokitės el. paštu:
vida.dauksiene@gmail.com
arba tel. Nr. 865792407
www.karjerosakademija.lt


Informacija 2017-09-02 13:35:07

Kviečiame parsisiųsti ir išbandyti „Ąžuolyno“ gimnazijos Android programėlę:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simaskuprelis.kag_androidapp

Nuo šiol galėsite patogiau peržiūrėti tvarkaraščius, net be interneto ryšio! Be to, galėsite tikrinti naujienas ir svarbią informaciją, bei gauti pranešimus, kai ji atnaujinama.

 Dėkojame Simui Kupreliui (IVd) už šį šaunų darbą.

 


Informacija 2017-08-22 16:53:05

Jei turite klausimų dėl Tamo dienyno prisijungimo ar praėjimo kontrolės rašykite adresu dienynas.azuolynas@gmail.com


Informacija 2017-07-12 08:20:44

Nacionalinis egzaminų centras skelbia biologijos egzamino rezultatus. Biologijos egzaminą laikė 51 mokinys. Gauti 4 šimtukai. 58,82 proc. mokinių šį egzaminą išlaikė 86-100 balų įvertinimu. Egzamino vidurkis 86,29.

Sveikiname visus gimnazistus ir dėkojame mokytojai E. Šikšnienei.

Apeliacijas galima pateikti raštinėje iki liepos 13 d. 10.00 val.


Informacija 2017-07-11 13:07:38

Nacionalinis egzaminų centras skelbia istorijos, chemijos ir informacinių technologijų brandos egzaminų rezultatus.
Sveikiname gimnazistus išlaikiusius šiuos egzaminus! Išlaikė visi.
Iš informacinių technologijų egzamino gauti 8 šimtukai iš 20laikiusių. 80% mokinių šį egzaminą išlaikė aukštesniuoju lygiu (86–100 balais). Egzamino vidurkis 92,65.
Chemijos egzaminą aukštesniuoju lygiu išlaikė 36,7% iš 30 laikiusių (egzamino vidurkis 74,5). Istorijos egzaminą aukštesniuoju lygiu išlaikė 35,7% iš 42 laikiusių (egzamino vidurkis 75,7).

Dėkojame mokytojams V. Žukauskienei, V. Prižgintienei, R. Dargevičienei, A. Nemickienei
Apeliacijas galima pateikti gimnazijos raštinėje iki liepos 12 d. 13.00 val.


Informacija 2017-07-03 18:15:50

Nacionalinis egzaminų centras skelbia lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos egzaminų rezultatus.
Iš lietuvių kalbos ir literatūros egzamino gauti 2 šimtukai (iš 146 laikiusių). 23,97% mokinių šį egzaminą išlaikė aukštesniuoju lygiu (86–100 balais).
Iš matematikos egzamino gauti 48 šimtukai (iš 144 laikiusių, 66,67% – išlaikė aukštesniuoju lygiu),
Sveikiname gimnazistus ir dėkojame mokytojoms N. Bartašiūnienei, V. Dumčiuvienei, V. Dulevičienei, A. Bendikienei, R. Petrošienei.
Apeliacijas galima pateikti gimnazijos raštinėje iki liepos 7 d. 14.00 val.


Svarbu
Sveikatos dienai
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Vos prieš kelias savaites Pasaulinėje geografų olimpiadoje sidabro medalį laimėjęs klaipėdietis, "Ąžuolyno" gimnazijos auklėtinis Gilbertas Umbražūnas ruošiasi į Kembridžo universitetą, kur nuo šio rudens studijuos gamtos mokslus.

Publikuota Klaipėda 2017-08-25

Net 111 Klaipėdos abiturientų gavo šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų. Trečiadienį kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“ vyko iškilminga jų pagerbimo ceremonija.

Publikuota Vakarų ekspresas 2016-07-22
Naujausi blogo įrašai
blog image

Lapkričio 20-24 dienomis  mūsų gimnazijoje vyko matematikos savaitė. Šios kelios dienos praskaidrino pilkos  rutinos nuspalvintą kasdienybę ir atnešė begales įspūdžių bei žinių. Jau nuo pirmadienio ryto sėkmingą  ir išmintingą savaitę užtikrino  moksleivius ir mokytojus  pasitikusios ant kabinetų durų iškabintos sentencijos. Joms nenusileido ir dienos klausimas, kuris buvo skelbiamas po pirmos pamokos. Vėliau mokiniai jį galėjo rasti stende ir teisingai atsakę netgi gauti įdomių prizų. Bėgant savaitei, antradienį nuotoliniu būdu vyko tarptautinė mergaičių olimpiada, kurią organizavo Kauno „Saulės“ gimnazija. „Ąžuolyno“ mergaitės  laimėjo garbingąją 3-ąją vietą. Tačiau tuo antradieniniai konkursai dar nesibaigė, nes vėliau vyko „Blic“ turnyras, kuriame dalyvavo 2 atstovai iš kiekvienos klasės. Trečiadienį, per pirma pamoką, vyriausieji perdavė savo patirtį ir supažindino pirmokus su matematine programa „Geogebra“. Dvyliktokai trumpai papasakojo apie šios programos galimybes, jos taikymo būdus bei naudą sprendžiant įvairias matematines problemas. Tą pačią dieną mokytojos A.Antanavičienė ir R.Petrošienė 1-osioms klasėms organizavo netradicines matematikos pamokas. Kuo šios pamokos buvo ypatingos?

2017-12-08 Autorius: Gintarė Pociūtė, 2e
blog image

 Lapkričio 30-ą dieną „Ąžuolyno“ gimnazijoje vyko sveikatos ugdymo  diena. Šios dienos veikla buvo skirta sveikai  mitybai, sveikam  gyvenimo būdui  bei gyvensenai  ugdyti. Nepamokinė diena buvo išnaudota tinkamai ir naudingai. Šios dienos metu vyko protmūšiai  bei plakatų sveikos gyvensenos, AIDS temomis  kūrimas ir jų pristatymas. Protmūšyje varžėsi tiek pirmos, tiek antros klasės mokiniai. Iš kiekvienos 2-os  klasės atrinkti keli mokiniai sudarė komandą, kuri turėjo dalyvauti viktorinoje apie sveiką mitybą. Na, o likusieji mokiniai stebėjo renginį ir palaikė savo komandos draugus. Komandoms itin gerai sekėsi atsakinėti į klausimus, todėl rezultatai buvo gan panašūs. Nugalėtojomis tapo visos komandos, jos taip pat buvo ir apdovanotos simbolinėmis dovanomis – vaisiais. Daugiau

 

2017-12-05 Autorius: Simona Erminaitė (1b), Lukrecija Giedraitytė (2e)
blog image

 Š.m. lapkričio pabaigoje lankėmės Lietuvoje, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijoje. Vizito metu susipažinome su naujo švietimo turinio įgyvendinimo aspektais, su principais, kaip efektyviai tvarkyti e-aplinkos tvarkaraštį, dalyvavome regioninėje  konferencijoje „Inovacinis mokymas ir mokymasis“, o stebėtos lietuvių kolegų pamokos suteikė  vertingų idėjų ir naujos patirties, kuri bus pritaikyta mūsų mokykloje. Choro „Atžalynas“  ir liaudies šokių grupės „Auštra“ pasirodymas buvo toks puikus ir emocingas! Mums patiko lietuvių  kolegų svetingumas ir programa, leidusi  susipažinti su lietuvių kultūra! Projekto partnerių iš Balvos (Latvija)  valstybinės gimnazijos vardu mes išreiškiame padėką už tokią puikią galimybę aplankyti Jūsų mokyklą!

 

 

2017-12-05 Autorius: Balvos gimnazijos mokytojų delegacija
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas