Navigacija

Viktorina „Mes – Lietuvos vaikai“
Mokyklos gyvenimas Vasario 15, 2018
Svarbu
Naujienos
Informacija 2018-03-15 11:09:12

Klaipėdos universitetas balandžio mėnesį organizuoja akciją „Iškeisk pamoką į paskaitą“. Išvažiuojamosios paskaitos- nuoroda čia: https://www.ku.lt/moksleiviams/iskeisk-pamoka-i-paskaita/isvaziuojamosios-paskaitos/ (*Atkreipiame dėmesį, jog registraciją pakviečiant dėstytoją į savo mokyklą turėtų vykdyti mokytojas.) Klasės registracija paskaitai universitete- nuoroda čia: https://www.ku.lt/moksleiviams/iskeisk-pamoka-i-paskaita/paskaitos-ku/


Informacija 2018-02-23 15:24:49

Vasario  28 d. bendras I klasių tėvų susirinkimas.  Paskaitą skaitys psichologė Dalia Kujalienė. Po paskaitos susitikimai klasėse. Kviečiame dalyvauti!


Informacija 2018-02-09 10:46:41

Klaipėdos mieste ir toliau didėja sergamumas gripu. Norėdami išvengti susirgimų, venkite masinių susibūrimo vietų, gerai vėdinkite patalpas, dažnai plaukite rankas, rankomis nelieskite akių, gerkite daug skysčių. Pasijutus blogai, likite namuose, neikite į darbą ar mokyklą. Jeigu jau pasijutote blogai, nešiokite medicininę kaukę, kosint užsidenkite burną.

Informacija apie gripą...

Kaip elgtis gripo epidemijos metu...

Kaip atpažinti gripas ar peršalimas....

Rankų higiena....

Uždenk kosulį ...


Informacija 2018-01-22 12:48:05

2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienį, organizuojama išvyka į Litexpo parodą „STUDIJOS 2018“ Vilniuje. Norinčius vykti į parodą prašau ateiti į 310 kabinetą ir susimokėti 13 eurų už kelionę bei bilietą į parodą. Iš mokyklos kiemo išvyksime 7:00. Prašau nevėluoti!

Koordinatorė AušraInformacija 2018-01-04 09:38:10

Minerva Schools at KGI yra naujoviškas universitetas, siūlantis modernų išsilavinimą pagal amerikietišką laisvųjų menų programą per interaktyvią mokymosi platformą. Mokydamiesi Minervoje, studentai per keturis metus aplanko septynis skirtingus pasaulio miestus, turėdami galimybę kiekvieną semestrą giliai susipažinti su kiekvienos šalies kultūra. Universitetas vertina ir vysto studentų kritinį mąstymą, lyderystės įgūdžius ir gilias kultūrines žinias bei toleranciją, todėl ieško stipriai motyvuotų, akademiškai stiprių ir globaliai mąstančių moksleivių, kurie galėtų papildyti universiteto gretas.

Sausio 8 d. per 7-ą pamoką į mūsų gimnazija atvažiuoja buvusi ąžuolynietė Kornelija Ukolovaitė, studijuojanti šiame universitete. Kviečiame iš pirmų lūpų išgirsti apie studijas, sąlygas Minervos universitete.

Susitikimas vyks 218 kabinete.


Informacija 2017-12-04 13:57:31

Klaipėdos universiteto studentų sąjunga organizuoja projektą „Atrask savanorystę“, kurio tikslas - įtraukti kuo daugiau jaunimo (14-29 m.) į skirtingas savanorystės veiklas ir taip skatinti pilietiškumą.
Šių metų gruodžio 4 d. 17 val.  Klaipėdos universiteto Aula Magnoje (PC „Studlendas“) vyks organizacijų mugė, kurioje įvairių organizacijų atstovai papasakos apie galimybes ir savanorystės pobūdį, o gruodžio 11-15 dienomis vyks savanoriavimas pasirinktose organizacijose. Projektą vainikuos uždarymo renginys, vyksiantis gruodžio 15 dieną. Jo metu savanoriai pasidalins savo patirtimi, išgirs žymių žmonių pasakojimus apie savanorystę, o norintys galės pasirašyti tęstines savanorystės sutartis su organizacijomis. Aktyviausi projekto dalyviai bus apdovanojami.
Registracijos forma rasite čia:
https://goo.gl/forms/pEBmQ08MZ5KHQmte2

Tikslesnę informaciją gausite el. paštu užsiregistravę. 
Projektas iš dalies finansuojamas iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšų.
Informacinis remėjas: Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“.

 Daugiau informacijos rasite ČIA.


Svarbu
Sveikatos dienai
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Trečiadienį Nacionaliniame muziejuje LDK valdovų rūmai vyko 2017 metais tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavusių mokinių, jų mokytojų ir komandų vadovų pagerbimo šventė. 2017-aisiais tarptautinėse mokinių olimpiadose ir konkursuose dalyvavo 89 mokiniai. Į Lietuvą jie parsivežė 40 medalių (6 aukso, 13 sidabro, 21 bronzos), tris specialiuosius prizus, du komandinius sidabro medalius, 6 pagyrimo raštus.

Mūsų šalies delegacijų nariai garbingai atstovavo Lietuvai tiek kaimyninėse, tiek tolimiausiose pasaulio valstybėse, tokiose kaip Indonezija, Australija, Brazilija. Trys tarptautinės olimpiados - Vidurio Europos matematikos, Baltijos šalių geografijos ir Baltijos šalių chemijos - šiemet vyko ir Lietuvoje.

Apie 200 šventės dalyvių sulaukė iškilmingų sveikinimų ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio vardu, mokinius bei mokytojus sveikino švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius.

Prieš didžiąsias metų šventes organizuojamas renginys - tai galimybė dar kartą prisiminti laimėjimus, įsimintinas akimirkas, susitikti su draugais, iniciatyviais mokytojais, vadovais ir padėkoti jiems - kuriantiems Lietuvos ateitį.

Publikuota Klaipėda 2017-12-20

Vos prieš kelias savaites Pasaulinėje geografų olimpiadoje sidabro medalį laimėjęs klaipėdietis, "Ąžuolyno" gimnazijos auklėtinis Gilbertas Umbražūnas ruošiasi į Kembridžo universitetą, kur nuo šio rudens studijuos gamtos mokslus.

Publikuota Klaipėda 2017-08-25
Naujausi blogo įrašai
blog image

Mokykla gyvena istoriniame šimtmečio šurmulyje. I-II gimnazijos klasių mokiniai visą savaitę kūrė ir kūrybiškai pateikė linkėjimus ir sveikinimus Lietuvai, tautinę atributiką, eilėraščius ir eseistinius pamąstymus apie Tėvynę.
Na, o šventinėje viktorinoje „Mes-Lietuvos vaikai“ I gimnazijos klasių komandos aktyviai varžėsi, pateikdamos tikslius atsakymus į klausimus apie Lietuvos istoriją, geografiją, etnografiją bei iškilias asmenybes, jų nuveiktus darbus ir vaidmenį istorijoje.
Ši iniciatyva skatina mokinius domėtis savo tautos praeitimi, gilinti istorines žinias, ugdyti lietuviškumo bei pilietiškumo jausmą.

 

2018-03-05 Autorius: Istorijos mokytoja Reda Veličkaitė
blog image

Šie, 2018-ieji, metai – itin reikšmingi mūsų tėvynei Lietuvai: prieš 100 metų atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Tad ypatingą Lietuvos gimtadienį švenčia visa šalis. Švenčiame bei džiaugiamės ir mes, ,,Ąžuolyno“ gimnazijos bendruomenė.
Minime jubiliejų ruošdami kūrybinius darbus, dalyvaudami įdomiose akcijose bei organizuodami renginius. Lietuvos 100-mečio proga ne tik rengėme originalius savo darbų stendus, pynėme trispalves draugiškumo apyrankes, bet ir dalyvavome projekte ,,100 gerų darbų Lietuvai“, viktorinoje ,,Mes – Lietuvos vaikai“ bei sulaukėme politiko G. Landsbergio, kuris vedė paskaitą, diskutavo su mokiniais. Taip pat organizavome įsimintiną šokių, tautinių kostiumų, regionų tarmių, kulinarinio
paveldo šventę, į kurią suvažiavo visi Lietuvos regionų šokių ir folkloro kolektyvai. O kūrybinių darbų konferencija ,,Dovana Lietuvai“ ir nuoširdžiai mokinių ruošti darbai įrodė jų meilę tėvynei. Vasario 16-osios proga surengtas šventinis koncertas. Jo metu, atlikus Lietuvos himną, nuskambėjo ,,Atžalyno“ choro ir ansamblio, kitų mokinių dainos, linksmino šokių grupė ,,Auštra“. Be to, dalyvavome akcijoje - ,,Ąžuolyno“, ,,Aitvaro“ gimnazijų, Sendvario, „Gabijos“ bei Dailės mokyklų
eisenoje su tautine atributika. (Filmukas apie tai) Dar nekantriai laukiame įvyksiančio susitikimo su Vygandu Ušacku bei Nepriklausomybės akto kopijos, kurią priimsime kovo 5-ąją dieną. Lietuvos 100-metį švenčiame linksmai, išradingai bei turiningai, kartu kurdami, prisimindami istoriją. Tokie įvairūs renginiai ne tik vienija bendruomenę, bet ir padeda visiems suvokti, kad mes tikrai didžiuojamės būdami lietuviais.

Nuotraukų autorė Dovilė Mikniūtė, 2b

2018-03-01 Autorius: Agnė Valaitytė, 2c

Vasario 9-ą dieną, penktadienį, mūsų mokykloje vyko tikriausiai viena laukiamiausių švenčių dvyliktokams – Šimtadienis. Rytinė dalis, kaip jau žinome, - visiems pati smagiausia, reikalaujanti daug kūrybiškumo iš pačių dvyliktokų. Daugelis persirengė įvairiais kostiumais (filmų herojais, kitų tautų atstovais ar tiesiog jiems patinkančiais personažais, kuriais gali pabūti bent vieną dieną). Visi dvyliktokai, rodos, buvo susitapatinę su savo kostiumais ir kaip įmanydami stengėsi kuo geriau juos „išpildyti“.

Vėliau, 17.30 val., prasidėjo antroji Šimtadienio dalis, kurią įnirtingai ruošė trečiokai. Vakarinės dalies tema – „Ąžuolyno“ viešbutis“. Prieš renginį visi dvyliktokai fotografavosi prie fotosienos bei demonstravo savo skirtingas ir įdomias aprangas. Kiekvienas dvyliktokas, prieš įeidamas į aktų salę, gavo kortelę (viešbučio kambario raktą), ant kurios buvo parašytas skirtingas numeriukas. Šių kortelių savininkai buvo kviečiami ant scenos, kur turėjo atlikti jiems skirtas užduotis.  „Ąžuolyno“ viešbutis“ turėjo kuo greičiau viską susitvarkyti prieš audito testavimą, kad galėtų pakelti savo lygį ir išlaikyti penkias žvaigždutes. Viešbučio direktorius, pamatęs visą netvarką, kuri vyksta viešbutyje, kuo greičiau liepė susirinkti visam personalui ir viską kruopščiai iškuopti. Šiai užduočiai atlikti  personalui buvo skirta lygiai 100 dienų. Laimei, padedami viešbučio svečių (dvyliktokų) viešbutis išlaikė savo žvaigždutes ir toliau dar labai ilgai gyvuos.

Tad galime tik pasidžiaugti, jog ši šventė mūsų mokykloje yra taip linksmai švenčiama. Tikimės, jog dvyliktokai ją dar labai ilgai prisimins su šypsena veide.

 

 

2018-02-28 Autorius: Simona Šimkutė, 3a
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas