Pirmokų krikštynos

Egzaminai

PUPP

Paskutinį kartą atnaujintas: 2018-01-26 11:22:19

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) informuoja, jog įvykusio viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ II etapo nugalėtoja tapo Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazistų komanda „Z karta“.

Ji atstovaus Klaipėdos regionui viktorinos finale, kuris vyks Vilniuje lapkričio 27 d. ir kuriame susirungs penkios stipriausios visų Lietuvos regionų — Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių — komandos.

Publikuota Atvira Klaipėda 2019-10-25

Gimnazistės Agnės Valaitytės eilėraščiai spaudoje.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-09-22

Pradedame mėnesinį „Nauji veidai“ interviu ciklą, kuriame bus kalbinami 2019 m.m. prie Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos bendruomenės gretų prisijungę įvairiausių sričių mokytojai. Interviu tikslas - geriau pažinti vieni kitus ir atidžiau pažvelgti į mokytojų karjeros raidą, jų požiūrį į gyvenimą bei, žinoma, į mūsų gimnaziją. Maloniai kviečiame visus skaitytojus  sekti naujienas ir iš arčiau susipažinti su „Ąžuolyno“ gimazijos gyvenimu!

Pirmoji pašnekovė - anglų kalbos mokytoja Reda Mačiukaitienė.

1991 metais baigiau Vilniaus pedagoginį institutą, anglų kalbos ir pedagogikos kursą ir buvau paskirta „atidirbti“ į Klaipėdos 7 vidurinę mokyklą (dabar Simono Dacho progimnazija). Po poros metų tuometinis Klaipėdos Kristijono Donelaičio vidurinės mokyklos direktorius pakvietė ateiti dirbti į jo vadovaujamą mokyklą, kur išdirbau iki 2019 m. Darbo pradžia nebuvo sunki, patiko mokytojauti nuo pat pirmos darbo dienos, bet to ir reikėjo tikėtis, nes nuo vaikystės norėjau būti mokytoja.

2019-11-06 Autorius: Lukrecija Giedraitytė, 4e

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijoje spalio 11d. vyko pirmokų krikštynos. Nuoširdžiai dėkojame antrų klasių mokiniams už puikų „Krikštynų“ organizavimą, puikų renginį, laiką, kupiną įspūdžių, bei už šiltą priėmimą į „Ąžuolyno“ bendruomenę. Krikštynos praėjo sklandžiai ir smagiai. Kiekviena klasė turėjo prisistatyti - sukurti filmuką „Farai“, „TV pagalba“, „Klausimėlis“, „Kitas“ ar vaidinimą „Ekstrasensų mūšis“. Tarp klasių prisistatymų buvo įterptos kelios smagios užduotėlės, tokios kaip „Tele Loto“, „Pagauk kampą“ ar kuratorių viktorina. Renginio aplinka buvo sukurta labai jauki, lyg būtume namuose. Kėdės buvo pakeistos pagalvėmis į bendrus klasių ratelius, o jų viduryje buvo paruošti užkandžiai. Kitais metais būsimi antrokai turės nemenkai pasistengti, nes šių metų  antrokai tikrai iškėlė aukštą kartelę.

2019-10-22 Autorius: Augusta Evaltaitė,1e ir Amanda Kruminš, 1e

Rugsėjo 1-ąją į „Ąžuolyną“ įžengė apie 150 naujų mokinių. Iš pradžių nedrąsūs jauniausieji gimnazistai, klaidžioję jiems naujos ir dar nepažįstamos mokyklos koridoriuose, atrodo, dabar vis labiau jaučiasi mūsų bendruomenės dalimi. O kokie pačių pirmokų įspūdžiai ir pastebėjimai?

1. Kodėl pasirinkai būtent „Ąžuolyno“ gimnaziją?
  2. Kaip jautiesi naujoje bendruomenėje? Kokie pirmieji įspūdžiai?
  3. Ar lankai čia kokį nors mokykloje siūlomą būrelį arba popamokines veiklas?
  4. Kas labiausiai patinka gimnazijoje?
  5. Gal jau turi pasiūlymų, ką būtų galima pakeisti „Ąžuolyne“?
  6. Jei dabar atsuktum laiką atgal ir vėl rinktumeisi mokyklą, ar eitum į kitą gimnaziją?
  7. Kaip sekasi ruoštis pirmokų vakarui?

2019-10-22 Autorius: Pirmokus apklausė Agnė Valaitytė, 4c