Europos kalbų diena

Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019

1-2 gimn. klasėms

Srautiniai atsiskaitymai arba iš anksto numatytos vaizdo pamokos

I gimnazijos klasės

II gimnazijos klasės

2019-2020 m.m.

Kūrybinių ir tiriamųjų darbų rengimo aprašas

Kūrybinių ir tiriamųjų darbų rengimo terminai

Kūrybinių ir tiriamųjų darbų temos

Kaip paruošti pristatymą

______________________________________________________________

Informacija antrokams dėl 2020-2021 m.m.

Skaidrės „Vidurinio ugdymo programos įgyvendinimas 2020-2022 m.m.“

Pasiūla 2020-2021 m.m.

Individualaus plano forma 2020-20201 m. m.

Kaip teisingai užpildyti ir išsiųsti planą?

Dalykų, pasirenkamųjų dalykų ir modulių aprašymai

Menų ir technologijų dalykai:

Dailė

Filmų kūrimas

Muzika

Šokis

Teatras

Tekstilė ir apranga

Turizmas ir mityba

Fizinis ugdymas

Aerobika

Pasirenkamieji dalykai

Ekonomika ir verslumas

Informacinės technologijos (A, leidyba)

Ispanų k. pradedantiesiems

Ispanų k. tęsiantiems

Prancūzų k. pradedantiesiems

Psichologija

Dalykų moduliai

Biologijos modulis „Eksperimentas biologijoje. Struktūrinių užduočių atlikimo metodika“

Biologijos modulis „Gilyn į biologiją“

Chemijos modulis „Kokybinių ir kiekybinių uždavinių sprendimas bei struktūrinių užduočių atlikimas chemijoje“

Fizikos modulis „Fizikos kokybinių, kiekybinių ir eksperimentinių uždavinių sprendimas“

Istorijos modulis „Darbas su istoriniais šaltiniais“

Matematikos modulis „Matematikos olimpiadinių uždavinių sprendimas“

IT (programavimas, A kursas) modulis „Programavimo praktikumas“

Lietuvių kalbos modulis „Rašinio kūrimas“

Lietuvių kalbos modulis „Raštingumo įtvirtinimas“

Modulis „Ugdymas karjerai“

Brandos darbas

Brandos darbo pristatymas

Paskutinį kartą atnaujintas: 2020-04-10 16:39:31

Nuotolinėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2020) Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro medalį ir du pagyrimo raštus. Sidabro medalį pelnė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys Dovydas Vadišius (mokytoja Vilija Šileikienė).

Publikuota Dienraštis „Lietuvos rytas“ 2020-09-07

Sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusiems klaipėdiečiams abiturientams – išskirtinė dovana. Jiems bus surengtas mero priėmimas – padėka ant miestą reprezentuojančio laivo „Brabander“ denio.

Publikuota Dienraštis „Klaipėda“ 2020-08-22

Sveiki, Guten Tag, Hello, Bonjour, Ahoj. Tai – tik keli pasisveikinimai kasdien girdimi skirtingose Europos valstybėse. Kiekvienais metais rugsėjo 26-ąją dieną visa Europa švenčia kalbų dieną. Ši šventė neaplenkė ir mūsų gimnazijos. Rugsėjo 24-ąją pirmo aukšto fojė praūžė Europos tautų mugė šiai progai paminėti. Anglų kalbos mokytoja Reda Mačiukaitienė, padedama 2b klasės mokinių, surengė viktoriną anglų kalba, kurioje galėjo dalyvauti visi norintys gimnazistai bei jų mokytojai. Teisingai atsakiusieji į klausimus, buvo apdovanoti įvairiausiais prizais: vaisiais, saldainiais, pyragaičiais. Viso renginio metu skambėjo Europos tautų muzika, todėl buvo galima linksmai pašokti. Ši mugė prikaustė daugelio gimnazistų dėmesį ir padėjo ne tik smagiai praleisti laiką, paminėti Europos kalbų dieną, bet ir sužinoti daug įvairiausių įdomybių apie Europos valstybes.

2020-10-13 Au