Kalėdinis koncertas „Naktis muziejuje“
Renginiai Gruodžio 19, 2017
Gimnazijos taryba
Gimnazijos taryba – aukščiausia gimnazijos savivaldos institucija, telkianti mokinių, tėvų (vaiko globėjų, rūpintojų), mokytojų pastangas svarbiausiems gimnazijos tikslams numatyti, uždaviniams spręsti.

Gimnazijos tarybą sudaro 15 narių – 5 mokiniai, 5 mokytojai, 5 mokinių tėvai.

Mokytojų atstovai:
Vilija Prižgintienė
Virgenija Valaitienė
Saulius Žukauskas
Vilija Šileikienė
Ramunė Petrauskienė

mokinių atstovai:
Aiša Loginova
Audra Skuodaitė
Herkus Gudavičius
Klaudija Lukošiutė
Aurinta Garbašauskaitė

tėvų atstovai:
Lina Viltrakienė
Laima Stuopelienė
Brigita Tamkevičienė
Gitana Juciuvienė
Audronė Boguševičienė

Paskutinį kartą atnaujintas: 2017-03-07 17:41:26

Trečiadienį Nacionaliniame muziejuje LDK valdovų rūmai vyko 2017 metais tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavusių mokinių, jų mokytojų ir komandų vadovų pagerbimo šventė. 2017-aisiais tarptautinėse mokinių olimpiadose ir konkursuose dalyvavo 89 mokiniai. Į Lietuvą jie parsivežė 40 medalių (6 aukso, 13 sidabro, 21 bronzos), tris specialiuosius prizus, du komandinius sidabro medalius, 6 pagyrimo raštus.

Mūsų šalies delegacijų nariai garbingai atstovavo Lietuvai tiek kaimyninėse, tiek tolimiausiose pasaulio valstybėse, tokiose kaip Indonezija, Australija, Brazilija. Trys tarptautinės olimpiados - Vidurio Europos matematikos, Baltijos šalių geografijos ir Baltijos šalių chemijos - šiemet vyko ir Lietuvoje.

Apie 200 šventės dalyvių sulaukė iškilmingų sveikinimų ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio vardu, mokinius bei mokytojus sveikino švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius.

Prieš didžiąsias metų šventes organizuojamas renginys - tai galimybė dar kartą prisiminti laimėjimus, įsimintinas akimirkas, susitikti su draugais, iniciatyviais mokytojais, vadovais ir padėkoti jiems - kuriantiems Lietuvos ateitį.

Publikuota Klaipėda 2017-12-20

Š.m. gruodžio 22 dieną mūsų gimnazijoje vyko vyresniųjų klasių kalėdinis protmūšis. Šį įdomios formos bendrųjų žinių patikrinimą rengė Goda Skiotytė, Emilė Turskytė bei Vaiva Paulauskaitė. Jame dalyvavo trečių ir ketvirtų klasių mokiniai. Kiekviena klasė atrinko po 5 protingiausius ir sumaniausius mokinius, kurie buvo pasiruošę žaidimo principu patikrinti savo įvairių sričių  bendrąsias žinias. Žaidime dalyvavo 11 komandų, tačiau į prizą vienuoliktoji komanda nepretendavo. Šias komandas puikiai palaikė bendraklasiai bei mokytojai. Protmūšio etapai ir jų klausimai buvo itin įdomūs, naudingi ir gana „sukti“, todėl mokiniai turėjo šiek tiek pamąstyti, kad galėtų teisingai atsakyti. Žaidimas susidėjo iš 4 etapų, kurie atspindėjo skirtingas temas: prekės ženklai ir logotipai, populiariausi apklausos atsakymai ir t.t. Na, o šią kovą laimėjo 3d klasė, kuriai ir atiteko pagrindinis prizas – pakvietimas į „Arena Pizza“. Nuotraukos...

2017-12-27 Autorius: Lukrecija Giedraitytė, 2e

Sferinis kinas – tai netradicinis ir įdomus mokymo būdas. Sferine projekcine sistema viso apvalios formos kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas. Kupolo viduje susėdusiems žiūrovams vaizdas yra pateikiamas 360° kampu, todėl yra suteikiama galimybė ne tik žiūrėti, bet ir pasijusti neįtikėtinų bei neapčiuopiamų įvykių dalyviais. Sferinis kinas skatina mokinius įsisavinti kuo daugiau informacijos. Kad tai nebūtų tik „sausa“ teorija, mokomoji informacija pateikiama žiūrovams ne tik spalvingais vaizdais, nuostabiais garso efektais ir įtaigiais balsais, bet ir įdomesniu 360° kampo formatu.

Š. m. gruodžio 21d šis neįprastas kino teatras atvyko ir į mūsų gimnaziją. Filmas buvo apie Antrąjį pasaulinį karą, todėl daugumai mokinių ši pramoga buvo itin naudinga, nes filmo turinys glaudžiai siejasi su jų mokomąja medžiaga. Mokiniai, esantys kupolo viduje, buvo itin sužavėti. Jie teigė, jog toks edukacinis būdas yra tikrai naudingas žiniomis, sukelia daug gerų emocijų ir leidžia šiek tiek atsipūsti nuo įprastinių mokymo būdų.

2017-12-27 Autorius: Lukrecija Giedraitytė, 2e

Š. m. gruodžio 19 dieną, nenumaldomai artėjant gražiausioms metų šventėms, mokykloje vyko teatralizuotas kalėdinis koncertas ,,Naktis muziejuje“. Renginio, skirto tėvams ir mokytojams, metu aktų salė pavirto muziejumi.

Šventė prasidėjo linksmu vaizdo įrašu, kuriame matėme mokytojus, kviečiančius į ,,muziejų“. Visų dėmesį prikaustė išraiškingai vaidinantys muziejaus prižiūrėtoją ir jo draugus mokiniai. Kalėdinę atmosferą kūrė Marto ir Šarlotos atlikta daina, vokalinis ansamblis. Kaip visada stebino didingos ,,Atžalyno“ choro dainos, gražūs ansamblio ,,Auštra“ šokiai. Taip pat nuskambėjo Rūtos ir Agnės su instrumentiniu ansambliu atlikta daina, o šventę vainikavo mokytojos N.Bartašiūnienės ruošta  poetinė kompozicija ,,Išgyvenk akimirką arba ,,Carpe diem“.

Dėkojame režisierei Aivai Urbšienei, dalyvius ruošusiems mokytojams bei dalyviams už įdomų renginį, po kurio visi buvo pakilios nuotaikos. Šv. Kalėdų proga linkiu, jog ateinančių švenčių šiluma paliestų ir jūsų širdis, o gyvenimui suteiktų naujų spalvų!

2017-12-27 Autorius: Agnė Valaitytė, 2c