Navigacija

Šimtadienis „Laive vaiduoklyje“
Mokyklos gyvenimas Vasario 27, 2020
Gimnazija iš vidaus
Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Blogas
news image
Kalėdinis padėkos vakaras „Kur gerumas supas...“

Sakoma, jog teatras prasideda nuo rūbinės. Šis posakis tikrai galioja  ir „Ąžuolyno“ gimnazijoje vykusiam Kalėdiniam padėkos vakarui „Kur gerumas supas...“ 
Elegantiški, frakais pasidabinę jaunuoliai, vakarinėmis suknelėmis pasipuošusios merginos sutiko tėvelius, buvusius ir esamus gimnazijos mokytojus, ne pedagoginius darbuotojus, mokinius, tėvų klubo narius, kvietė fotografuotis prie foto sienelės, kuri buvo pagaminta mokinių parlamento narių rankomis. Raudonas kilimas, gyvos muzikos garsai fojė nepaliko abejingų. Aktų salė virto prabangia balta pokylių sale, kur apgalvota kiekviena detalė, pradedant svečių sėdėjimo vietomis, baigiant teatro mokytojos Aivos Urbšienės ir jos kūrybiškų  mokinių kurtomis žvakidėmis ant staliukų. Ne vienas šventės dalyvis pasijautė tarytum įžymybių vakare.

Skaityti toliau...

„Šiais metais norėjome kitokio renginio. Norėjosi suburti visą gimnazijos bendruomenę ir pasakyti: ačiū, kad esi šviesa, ačiū, kad savo delnuose sušildai, ačiū, kad įsileidi į savo širdies namus. Likus mėnesiui iki renginio mokiniai, mokytojai, ne pedagoginiai darbuotojai turėjo užduotį: išrinkti tuos, kurie, jų manymu, verti tapti Metų kolega, Metų draugu, pagalvoti, kam galima skirti Metų nuoširdumo, gerumo, darbštumo ir kitas nominacijas. Svarbiausias aspektas, kurį noriu pabrėžti, yra šis:  mokiniai rinko mokinius, mokytojai – mokytojus, ne pedagoginiai darbuotojai – savo kolegas. Ar mums pavyko įgyvendinti savo sumanymą? Manau, kad taip, kadangi tai buvo puiki proga dar kartą pamatyti tai, ko kartais nepastebime, neįvertiname“ – dalijosi mintimis renginio idėjos sumanytoja ir organizatorė Aiva Urbšienė.

Teatralizuota renginio pradžia apie tai, kaip mes surandame savo vidinius namus, atliepė ir kunigo žodžius, jog  svarbiausia, ką kiekvienas turime išmokti, tai būti čia ir dabar, išmokti sustoti, padėkoti. Susirinkusieji ne tik su nekantrumu laukė, kada renginio vedantieji paskelbs nominacijas, bet ir džiaugėsi meninių gimnazijos kolektyvų bei svečių pasirodymais. Pasibaigus šventiniam vakarui  svečiai neskubėjo skirstytis, mielai fotografavosi, dalijosi mintimis, jog tokie renginiai išties suartina bendruomenę.

Nominacija „Metų geradaris“ atiteko tėveliams Sonatai ir Erminui Jauniams, Eglei ir Laimonui Obolevičiams, Nijolei ir Egidijui Krapavickams, Festinai Finogenovai, Arminui Laučiui, Gintarei Makauskaitei- Urbelienei, Vladinimui Maksimkinui, Jolitai Baltrušaitienei, Laimai Stuopelienei.

„Metų Kolega“ – Vaidilutė Žukauskienė, Audronė Intienė;
„Metų draugas“ – Vitold Dvorak;
„Metų sėkmės istorija“ – Eglė Krapavickaitė, Lina Daugintytė, Birutė Jonavičienė;
„Metų nuoširdumas“ – Robert Koroliov, Ieva Šiaulienė, Evelina Motiejauskienė, Tatjana Eidrigavičienė;
„Metų gerumas“ – Remigijus Krygeris, Diana Jakubauskienė,  Diana Charlompova;
„Metų optimizmas“ – Benediktas Žemaitis, Vilija Prižgintienė, Danutė Ivanova;
„Metų talentas“ – Dovydas Vadišius;
„Metų darbštumas“ – Šarlota Galinauskaitė;
„Metų savanoris“ – Teresė Baltokaitė;
„Metų iniciatyva“ – Milda Matulevičiūtė;
„Metų atradimas“ – Juozas Skarbalius.

Autorė: Eglė Krapavickaitė, 2d

Paskutinį kartą atnaujintas: 2020-01-06 12:33:14

Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Prie savaitgalį visame pasaulyje vykusio vieno įdomiausių žaidimų industrijos renginių - hakatono „Global Game Jam“  - jau tradiciškai prisijungė didieji Lietuvos miestai. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke susitiko apie trys dešimtys dalyvių, nuo penktadienio iki sekmadienio vakaro kūrusių kompiuterinių žaidimų prototipus.

Publikuota Klaipėda aš su Tavimi! 2020-02-04

2019 m. lapkričio 28 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale nugalėjo ir geriausiai šiemet mokesčius išmananti komanda tapo „Z karta“ iš Klaipėdos, „Ąžuolyno“ gimnazijos.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-11-28
Naujausi blogo įrašai
blog image

„Skrendant lėktuvu į Ispaniją jau norėjosi verkti, nes prisiminiau, kad reikės grįžti.“ (Gabija Joknytė, trečiokė)

„Man ir grįžus tebesinori kalbėti ispaniškai.“ (Povilas Carev, pirmokas)

 2020 m. vasario 13–21 d. grupelė „Ąžuolyno“ gimnazijos ispanų kalbos besimokančių moksleivių su lydinčiomis mokytojomis ir keliomis Klaipėdos universiteto ispanų kalbos kursantėmis nukeliavo į pačius Europos pietus – į Kadiso miestą (Cádiz, Ispanija) Atlanto pakrantėje. Kelionei buvo parengta intensyvi mokomoji ir kultūrinė programa. Moksleiviai dalyvavo specialiai šiai grupei suorganizuotuose ispanų kalbos kursuose „Taller de inmersión en la lengua española y su cultura“ (iš viso 8 valandos). Kursai vyko Kadiso universiteto Šiuolaikinių kalbų mokymo centre (CSLM, Centro Superior de Lenguas Modernas); dėstytoja Macarena Gómez Cabrales į mokomąją programą sumaniai įtraukė visus, kad ir skirtingą ispanų kalbos lygį turinčius kursų dalyvius ir liko labai patenkinta pasiektais rezultatais. Centro darbuotojai pakomentavo, kad mūsų moksleiviai pagal savo amžių jiems pasirodė itin motyvuoti, brandūs!

Tęsinys...

2020-03-12 Autorius: Jūratė Derukaitė
blog image

„Ąžuolyno” gimnazijos moksleiviai Vasario 16-tąją neįprastai ir turiningai paminėjo eidami į senelių namus. Puikiai praleistas laikas tarp tikrųjų Lietuvos veteranų su moksleivių atliktais muzikiniais pasirodymais, eilėraščiais bei kartu su senelių namų auditorija sudainuotomis  lietuviškomis  dainomis. Vasario 16-toji - UŽSKAITYTA!

2020-03-04 Autorius: Rugilė Abromaitė
blog image

Kovo 2 dieną Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai Simona Narūnė ir Alvydas Brencius, bendravo su gimnazistais apie teisinę atsakomybę. Mokiniams suteikta informacija tikrai pravers ateityje tapti pilietiškais, gerbiančiais save ir šalia esančius. Gimnazistai turėjo galimybę užduoti jiems rūpimų klausimų, vyko diskusija, dalijimasis patirtimi ir modeliavimas įvairių situacijų, kurios kartais nutinka jaunų žmonių gyvenime.  

Dėkojame Bendruomenės pareigūnams už prevencinę pamoką. 
Susitikime dalyvavo II klasių mokiniai, klasės kuratorė Lina Daugintytė, socialinė pedagogė Vaida Martyšienė. 
Bendruomenės pareigūnų patarimai gyventojams:
Patarimai vaikams bandžiusiems vartoti psichoaktyvias medžiagas:   
2020-03-02 Autorius: Vaida Martyšienė
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas