Navigacija

Vilties aitvaras
Apžvalgos Birželio 14, 2020
Gimnazija iš vidaus

Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Naujienos
Pasiekimai 2020-09-29 15:45:38

Sveikiname Dovydą Vadišių (IVc) Tarptautinėje matematikos olimpiadoje (IMO) apdovanotą Pagyrimo raštu!

Dėkojame mokytojoms Vilijai Šileikienei ir Romai Petrošienei.


news image
Pasiekimai 2020-09-29 15:37:27

Olimpizmas - gyvenimo filosofija, aukštinanti ir į darnią visumą jungianti kūno, valios ir proto savybes. Olimpinio ugdymo paskirtis - atskleidžiant olimpizmo idėjas ir sporto vertybes, ugdant kilnų ir garbingą elgesį ne tik sporte bet ir gyvenime, brandinti sąmonę, padėti ugdytiniams susikurti olimpinės kultūros pagrindus, kurie sietini su šiandienos situacijomis.

Džiaugiamės įstoję į Olimpinės kartos šeimą!

Padidinti paveikslėlį...


Pasiekimai 2020-09-23 21:22:33

Sveikiname Dovydą Vadišių (IVc), Tarptautinėje informatikos olimpiadoje laimėjusį bronzos medalį.Pasiekimai 2020-09-06 21:21:35

Sveikiname Dovydą Vadišių (IVc), Vidurio Europos matematikos olimpiadoje laimėjusį sidabro medalį.


news image
Informacija 2020-09-03 17:33:00

Į gimnazijos patalpas neįleidžiami pašaliniai asmenys, norintys atvykti registruojasi telefonu 8 46 383505 arba elektroniniu paštu rastine@azuolynogimnazija.lt


news image
Informacija 2020-09-02 16:33:45

Kviečiame „Ąžuolyno“ gimnazistus tapti savanoriais!

Visą informaciją rasite: pasiūlymas, renginių kalendorius.


Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Nuotolinėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2020) Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro medalį ir du pagyrimo raštus. Sidabro medalį pelnė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys Dovydas Vadišius (mokytoja Vilija Šileikienė).

Publikuota Dienraštis „Lietuvos rytas“ 2020-09-07

Sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusiems klaipėdiečiams abiturientams – išskirtinė dovana. Jiems bus surengtas mero priėmimas – padėka ant miestą reprezentuojančio laivo „Brabander“ denio.

Publikuota Dienraštis „Klaipėda“ 2020-08-22
Naujausi blogo įrašai