Navigacija

Vilties aitvaras
Apžvalgos Birželio 14, 2020
Gimnazija iš vidaus

Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Naujienos
news image
Apžvalgos 2020-05-27

Rekvizitai: 190440648

Paramos sąskaita: LT 14 40100 42300096140


Apžvalgos 2020-03-04
Kovo 3 d. Klaipėdos kultūros fabrike vykusioje X Klaipėdos mokinių mokomųjų bendrovių mugėje „EXPO" Klaipėdos „Ąžuolyno" gimnaziją atstovavo dvi mokinių mokomosios bendrovės „RealiTEA" ir „GANG GANG". Komanda „GANG GANG" (Kristupas Steckis (2d), Aurimas Mulskis (2d), Ignas Skučas (2d), Juozas Skarbalius (2d), Artūras Žičkus (2e) laimėjo nominaciją „Už inovatyviausią idėją“ ir piniginį prizą idėjų įgyvendinimui!
 
Dėkojame mokytojai I.Greblikienei!
 

Apžvalgos 2019-04-23

Sveikiname Pauliną Skrabytę (4d)ir mišrų vokalinį ansamblį balandžio 18 d. Klaipėdos vaikų ir jaunimo festivalyje-konkurse „Giest lakštingalėlis 2019“  tapus laureatais. Dėkojame mokytojams D. Jakubauskienei, J. Vyšniauskienei, koncertmeisterei B. Pakarklienei ir A. Janoniui.


news image
Apžvalgos 2020-05-07

Žurnalas „Reitingai“ jau septintus metus iš eilės skelbia visų šalies gimnazijų reitingą. Kad ir kaip vertintume tokį mokyklų rikiavimą, vis dėlto tai yra savotiška galimybė pasitikrinti tiek pedagogų, tiek mokinių darbo rezultatus, juos palyginti su ankstesnių metų pasiekimais. Labai džiaugiamės galėdami pasidalinti žinia, kad šiemet tarp mokinius atsirenkančių šalies gimnazijų esame ketvirtoje vietoje (pernai buvome šeštoje). Tai atsakingo ir labai kruopštaus visos bendruomenės darbo rezultatas, kuriuo tikrai verta didžiuotis!

Visas straipsnis - čia.


Apžvalgos 2019-11-04

Sveikiname Konstitucijos žinovo konkurso Vytauto Didžiojo gimnazijoje nugalėtojus:
P. Carev (Id) - I vieta, J. Skarbalius (IId) - I vieta, R. Baltrušaitis (IIe)- II vieta, D. Blankas (IIIc) - II vieta, K. Jankantaitė (IVa) - II vieta, A. Butkus (Ib) - III vieta, G. Gajauskaitė (IIc) - III vieta. Dėkojame ir kitiems dalyvavusiems mokiniams: E. Zakarauskaitei, J. Pelakauskui, D. Raišučiui, V. Montvilui. Nuoširdų ačiū tariame istorijos mokytojoms: R. Veličkaitei, D. Tarnienei bei A. Nemickienei.
Rodyti visus
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Nuotolinėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2020) Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro medalį ir du pagyrimo raštus. Sidabro medalį pelnė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys Dovydas Vadišius (mokytoja Vilija Šileikienė).

Publikuota Dienraštis „Lietuvos rytas“ 2020-09-07

Sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusiems klaipėdiečiams abiturientams – išskirtinė dovana. Jiems bus surengtas mero priėmimas – padėka ant miestą reprezentuojančio laivo „Brabander“ denio.

Publikuota Dienraštis „Klaipėda“ 2020-08-22
Naujausi blogo įrašai
blog image

Šie mokslo metai tikrai buvo kitokie. Niekas net negalėjo pagalvoti kaip viskas gali greitai pasikeisti. Atsibundi vieną rytą, o tavo gyvenimas jau kitoks.
Visai kaip ir 1941 birželio 14 dieną...
Užbaigti mokslo metus ir pasitikti vasarą pirmokai nusprendė minint Gedulo ir vilties dieną. Paskutinę klasės valandėlę susitikome prie jūros. Prisiminėme mūsų šalies istoriją, domėjomės bei pasidalinome vieni su kitais Lietuvos gyventojų trėmimo istorijomis iš artimiausios aplinkos.
Viską vainikavome pilietine iniciatyva „Vilties aitvaras“. Aitvaras — tai vilties simbolis, kad viskas bus gerai svarbu tik turėti ryžto ir svajonę tai įgyvendinti.
Todėl mūsų aitvaras sudarytas iš gyvų žmonių, kurie žino, prisimena ir svajoja.

2020-06-15 Autorius: Lina Viltrakienė, I klasių vadovė
blog image

Koks platus šio žmogaus pasaulis, tiek daug joje telpa spalvų. Gera žinoti, kad šiandien mes turime tokių nuostabių jaunų žmonių, nepaliaujamai ieškančių ir atrandančių naujus dalykus, siekiančių išbandyti viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas.  Ji su savo bendraklasiais visada stengėsi, kad mūsų kartu praleistas laikas būtų kuo įvairesnis.  Šarlota – ž