Sveikatos ugdymo diena
Mokyklos gyvenimas Gruodžio 5, 2017
Europos judėjimo savaitę vainikavo integruotas projektas „Pažink savo miestą“

Rugsėjo pabaigoje „Ąžuolyno“ gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės I.Petkienės ir anglistų iniciatyva buvo organizuotas integruotas  projektas „Pažink savo miestą“, skirtas Europos kalbų, Turizmo dienai, Europos judėjimo savaitei  paminėti. Rugsėjo 29-ą dieną „Ąžuolyno“ gimnazijos mokiniai pamokas praleido kiek kitaip, nei įprasta. Jų metu klasėms  buvo išdalinta po 20 lapelių, ant kurių skirtingomis kalbomis parašyta užuomina apie įžymią Klaipėdos vietą, šalia kurios ją radę mokiniai turėjo nusifotografuoti. Šiai užduočiai atlikti  buvo skirtos 3 valandos. Ją įvykdžiusios klasės turėjo grįžti atgal į mokyklą ir paruošti neilgą pristatymą apie ką tik aplankytas vietas, patirtus įspūdžius ir atsakyti į pateiktus klausimus. Greičiausiai radusi visas vietas ir pasiruošusi pristatyti Klaipėdos „įžymybes“ klasės buvo apdovanotos saldžiais prizais. Tortais gardžiavosi 2b, 3e ir 4d klasės.  Tai buvo puiki galimybė ne tik paįvairinti kasdienę pamokų rutiną, bet ir aplankyti, sužinoti kažką nauja apie žymiausias Klaipėdos vietas, patikrinti savo ir draugų užsienio kalbų žinias, dar geriau pažinti savo klasę ir gerai praleisti laiką kartu su ja.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2017-11-12 20:19:33

Net 111 Klaipėdos abiturientų gavo šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų. Trečiadienį kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“ vyko iškilminga jų pagerbimo ceremonija.

Publikuota Vakarų ekspresas 2016-07-22

Lapkričio 20-24 dienomis  mūsų gimnazijoje vyko matematikos savaitė. Šios kelios dienos praskaidrino pilkos  rutinos nuspalvintą kasdienybę ir atnešė begales įspūdžių bei žinių. Jau nuo pirmadienio ryto sėkmingą  ir išmintingą savaitę užtikrino  moksleivius ir mokytojus  pasitikusios ant kabinetų durų iškabintos sentencijos. Joms nenusileido ir dienos klausimas, kuris buvo skelbiamas po pirmos pamokos. Vėliau mokiniai jį galėjo rasti stende ir teisingai atsakę netgi gauti įdomių prizų. Bėgant savaitei, antradienį nuotoliniu būdu vyko tarptautinė mergaičių olimpiada, kurią organizavo Kauno „Saulės“ gimnazija. „Ąžuolyno“ mergaitės  laimėjo garbingąją 3-ąją vietą. Tačiau tuo antradieniniai konkursai dar nesibaigė, nes vėliau vyko „Blic“ turnyras, kuriame dalyvavo 2 atstovai iš kiekvienos klasės. Trečiadienį, per pirma pamoką, vyriausieji perdavė savo patirtį ir supažindino pirmokus su matematine programa „Geogebra“. Dvyliktokai trumpai papasakojo apie šios programos galimybes, jos taikymo būdus bei naudą sprendžiant įvairias matematines problemas. Tą pačią dieną mokytojos A.Antanavičienė ir R.Petrošienė 1-osioms klasėms organizavo netradicines matematikos pamokas. Kuo šios pamokos buvo ypatingos?

2017-12-08 Autorius: Gintarė Pociūtė, 2e

Lapkričio 30-ą dieną „Ąžuolyno“ gimnazijoje vyko sveikatos ugdymo  diena. Šios dienos veikla buvo skirta sveikai  mitybai, sveikam  gyvenimo būdui  bei gyvensenai  ugdyti. Nepamokinė diena buvo išnaudota tinkamai ir naudingai. Šios dienos metu vyko protmūšiai  bei plakatų sveikos gyvensenos, AIDS temomis  kūrimas ir jų pristatymas. Protmūšyje varžėsi tiek pirmos, tiek antros klasės mokiniai. Iš kiekvienos 2-os  klasės atrinkti keli mokiniai sudarė komandą, kuri turėjo dalyvauti viktorinoje apie sveiką mitybą. Na, o likusieji mokiniai stebėjo renginį ir palaikė savo komandos draugus. Komandoms itin gerai sekėsi atsakinėti į klausimus, todėl rezultatai buvo gan panašūs. Nugalėtojomis tapo visos komandos, jos taip pat buvo ir apdovanotos simbolinėmis dovanomis – vaisiais. Daugiau

2017-12-05 Autorius: Simona Erminaitė (1b), Lukrecija Giedraitytė (2e)

Š.m. lapkričio pabaigoje lankėmės Lietuvoje, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijoje. Vizito metu susipažinome su naujo švietimo turinio įgyvendinimo aspektais, su principais, kaip efektyviai tvarkyti e-aplinkos tvarkaraštį, dalyvavome regioninėje  konferencijoje „Inovacinis mokymas ir mokymasis“, o stebėtos lietuvių kolegų pamokos suteikė  vertingų idėjų ir naujos patirties, kuri bus pritaikyta mūsų mokykloje. Choro „Atžalynas“  ir liaudies šokių grupės „Auštra“ pasirodymas buvo toks puikus ir emocingas! Mums patiko lietuvių  kolegų svetingumas ir programa, leidusi  susipažinti su lietuvių kultūra! Projekto partnerių iš Balvos (Latvija)  valstybinės gimnazijos vardu mes išreiškiame padėką už tokią puikią galimybę aplankyti Jūsų mokyklą!

2017-12-05 Autorius: Balvos gimnazijos mokytojų delegacija