Navigacija

Europos kalbų diena
Mokyklos gyvenimas Rugsėjo 24, 2020
Gimnazija iš vidausIspanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Blogas
news image
Šimtadienis „Laive vaiduoklyje“

Vasario 28-osios dienos, penktadienio, rytą signalizuojantys abiturientų automobiliai netvarkingai   buvo sugrūsti mokyklos kieme ir mokyklą kaip kasmet „okupavo“ įžymybės, filmų herojai, močiutės, mafijos, kariai, net corona virusai ir kitokie persirengėliai. Tai – tradiciškai 100-tą dienų, likusių iki pirmo egzamino, triukšmingai švenčiantys dvyliktokai. Tiesa, persirengę jie buvo taip, kad net patys vieni kitus sunkiai atpažino. Mokykloje jie ne tik šoko, bet ir su savo klasėmis atliko jaunesniųjų gimnazistų ruoštas užduotis, pavyzdžiui, dėliojo sukarpytas klasės nuotraukas, spėliojo mokytojus iš apibūdinimų bei vaikinai užrištomis akimis turėjo atspėti, su kuria bendraklase šoka. Valgykloje, prižiūrimi direktorės su beisbolo lazda ir maitinami mokytojų, dvyliktokai pasistiprino manų koše. Pažiūrėję filmuką, sukurtą iš pačių siųstos medžiagos, ir dar šiek tiek pasilinksminę ji išsiskirstė. Tačiau neilgam.

Vakare abiturientai į mokyklą sugrįžo jau ne kaip įvairūs personažai – šįkart jie buvo savimi. Įžengus į aktų salę paaiškėjo, jog pateko į „Laivą vaiduoklį“. Beje, tokia ir šimtadienio tema. Šis laivas  simbolizavo mokyklą, iš kurios „pabėgo“ 140 įgulos narių – dvyliktokų. Likę jaunesnieji mokiniai vaidinimo metu gudrumu bandė privilioti juos grįžti atgal. Ir tai pavyko – kviečiami į sceną šventės kaltininkai čia atėjo atlikti užduočių: papasakoti apie įsimintiniausią įvykį su auklėtoją, geriausią dieną mokykloje ir panašiai. Tačiau nors šventei netrūko mokinių įsimintino vaidinimo, energijos ir humoro, daugiausiai ovacijų sukėlė ypač nustebinę mokytojai, kurie ne tik vaidino, bet ir šoko bei dainavo.

Manau, nesuklysiu pasakydama, kad visų organizatorių pastangomis ši diena abiturientams sukėlė begalę gerų emocijų ir sukūrė itin įsimintiną šventę. Jos prisiminimais gyvensime iki egzaminų. Ačiū!

Paskutinį kartą atnaujintas: 2020-03-02 21:51:25

Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Nuotolinėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2020) Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro medalį ir du pagyrimo raštus. Sidabro medalį pelnė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys Dovydas Vadišius (mokytoja Vilija Šileikienė).

Publikuota Dienraštis „Lietuvos rytas“ 2020-09-07

Sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusiems klaipėdiečiams abiturientams – išskirtinė dovana. Jiems bus surengtas mero priėmimas – padėka ant miestą reprezentuojančio laivo „Brabander“ denio.

Publikuota Dienraštis „Klaipėda“ 2020-08-22
Naujausi blogo įrašai
blog image

Sveiki, Guten Tag, Hello, Bonjour, Ahoj. Tai – tik keli pasisveikinimai kasdien girdimi skirtingose Europos valstybėse. Kiekvienais metais rugsėjo 26-ąją dieną visa Europa švenčia kalbų dieną. Ši šventė neaplenkė ir mūsų gimnazijos. Rugsėjo 24-ąją pirmo aukšto fojė praūžė Europos tautų mugė šiai progai paminėti. Anglų kalbos mokytoja Reda Mačiukaitienė, padedama 2b klasės mokinių, surengė viktoriną anglų kalba, kurioje galėjo dalyvauti visi norintys gimnazistai bei jų mokytojai. Teisingai atsakiusieji į klausimus, buvo apdovanoti įvairiausiais prizais: vaisiais, saldainiais, pyragaičiais. Viso renginio metu skambėjo Europos tautų muzika, todėl buvo galima linksmai pašokti. Ši mugė prikaustė daugelio gimnazistų dėmesį ir padėjo ne tik smagiai praleisti laiką, paminėti Europos kalbų dieną, bet ir sužinoti daug įvairiausių įdomybių apie Europos valstybes.

2020-10-13 Autorius: Ainaras Butkus, 2b
blog image

Rugsėjo 22 d. mūsų gimnazijos antrokai ir dalis pirmokų turėjo išskirtinę galimybę susipažinti ir pamoką praleisti su muzikinės scenos fenomenu, pučiamųjų instrumentų virtuozu, solistu, multiinstrumentalistu bei vienu ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų Sauliumi Petreikiu.

Skaityti toliau...

 

2020-10-01 Autorius: Goda Mažeikaitė 2c, klasė
blog image